کتاب ماه (مسابقه کتابخوانی ” زنان عاشورایی” )

مدیریت کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مشارکت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۳ اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان “زنان عاشورایی” به مناسبت ماه‌های محرم و صفر نموده است؛ در این مسابقه ۱۰ تن از بانوان بزرگواری که در واقعه عاشورا حماسه آفرینی کرده اند معرفی می شوند و بر اساس محتوای تولید شده که در قالب پادکست می‌باشد، مسابقه هایی به صورت روزانه طراحی و اجرا می‌شود.

گفتنی است مسابقه کتابخوانی “زنان عاشورایی”، به صورت مجازی و از روز دوم محرم آغاز و به مدت ده روز ادامه دارد و علاقمندان هر روز با پاسخ به سوال مسابقه که از محتوای پادکست ها تهیه شده؛ می‌توانند در مسابقه شرکت نمایند و گزینه صحیح را به شماره ۲۰۰۰۱۸۳۷۱۳ پیامک نمایند. 
لازم به ذکر است فایل پادکست ها و سوالات مسابقه هرروز در صفحه اینستاگرامی فرهنگسرای امید به نشانی farhangsara_omid@ بارگذاری و در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.
منابع در نظر گرفته شده برای این مسابقه  شامل: “مقتل مقرم” تالیف سید عبدالرزاق مقرم ، ” نقش زنان در حماسه عاشورا” تالیف محمدصادق مزینانی و “زنان عاشورایی و دختران شیطان” تالیف موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.