کتاب ماه (مسابقه مجازی کتابخوانی «شقایق‌های کوچک»)

به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس مسابقه مجازی کتابخوانی «شقایق‌های کوچک» در شبکه آموزش

دانش آموزی شاد ویژۀ کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

در جنگ تحمیلی، ملت بزرگ ما با ایستادگی و مقاومت خود در راه خدا، این توطئه را به وسیله و نردبانی به سمت قله‌ی آرزوها و ارزشهای اسلامی و وسیله‌یی برای پیشرفت تبدیل کرد.

«مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ۹۹/۶/۱»

مدیریت کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مسابقه کتابخوانی «شقایق‌های کوچک» را با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی و هم زمان با سایر برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با هدف تکریم، پاسداشت و زنده نگه‌ داشتن یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس برگزارمی نماید.

این مسابقه از کتاب «شقایق های کوچک» به قلم خانم زهرا عامری در قالب داستان زندگی شهدای کم سن و سال بسیجی، ویژۀ کودکان و نوجوانان طراحی شده است و نسخه الکترونیکی آن به همراه سوالات مسابقه در شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) منتشر و اطلاع رسانی شده است. شرکت کنندگان می‌توانند پاسخ‌های خود را به صورت یک عدد ده رقمی به شماره ۲۰۰۰۱۸۳۷۴۵ پیامک نمایند. پس از اتمام مهلت مسابقه (۳۰مهرماه) و گزینش پاسخ های صحیح، به قید قرعه به ۴۰ نفر از برگزیدگان ۴۰ جایزه ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریالی اهدا خواهد شد.

  • علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت فایل کتاب اینجا و برای دریافت فایل سؤالات مسابقه اینجا را کلیک کنند.
  • جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۹۶۶۵۳۴۶۲ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *