کتاب رسان (نمایشگاه و فروشگاه کتاب مجازی عاشورایی)

عباس باباخانیان، مدیر امور کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از اجرای طرح کتاب‌رسان خبر داد و گفت:

شهامت حسینی، شهادت و ایثار حسینی، صبر حسینی و ارزش‌های سترگ بسیار دیگری که حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در واقعۀ عاشورا آفریدند، پیامی به همۀ دوران‌ها داشت، که دوام نهضت‌شان و انتقال اهداف و آرمان‌هاشان از طریق منابع صحیح و متقن برای جلوگیری از هرگونه انحطاط و کج‌روی ضرورت دارد.

در همین راستا مدیریت کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با همکاری موسسۀ «پخش کتاب طاها» با هدف ارائه‌ی تازه‌های نشر در حوزه‌ی کتب دینی و مذهبی و ترویج فرهنگ کتابخوانی اقدام به برگزاری نمایشگاه و فروشگاه کتاب مجازی عاشورایی با عنوان «کتاب رسان» نموده است.

آنچه در نمایشگاه و فروشگاه مجازی معرفی شده، بیش از صدها عنوان کتاب با موضوعات مذهبی به ویژه واقعه‌ی عاشورا و زندگی امام حسین(ع) است که به مناسبت ایام محرم و صفر ذیل سلسله برنامه‌های «جلوه سوگ ۱۴۴۲» در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

این نمایشگاه که به منظور آشنایی هر چه بیشتر شهروندان با حماسه عاشورا، سیره و شخصیت امام حسین (ع) و یاران باوفایشان و اهداف و پیام‌های نهضت عاشورا در قالب طرح کتاب رسان طراحی شده، ضمن معرفی کتاب‌های معتبر با موضوع مقتل و واقعیات نهضت عاشورا و تسهیل دسترسیِ شهروندان به کتاب‌های مورد نیاز، امکان تخفیف ۲۰ درصدی و ارسال رایگان نیز فراهم شده است.

دانلود لیست کتاب های نمایشگاه و فروشگاه کتاب مجازی عاشورایی

  •  جهت سفارش کتاب ها با شماره ۰۹۹۱۹۰۰۵۶۴۸ (خانم لبافی) تماس حاصل نمایید.
  • زمان تماس جهت سفارش: شنبه تا چهارشنبه، ۸ الی ۱۴
  • همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۹۶۶۵۳۴۶۲ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.