مسابقه کتابخوانی کتاب ماه «هفته دفاع مقدس» تمدید شد

به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نقل از عباس باباخانیان مدیر کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مسابقه کتابخوانی «کتاب ماه» که به مناسبت هفته دفاع مقدس و با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، در حال برگزاری است، تا ۱۳ آبان ماه تمدید گردید.

مسابقه کتابخوانی از کتاب‌های «ماه، همراه بچه‌هاست» (ویژه جوانان)، «نخل‌های بی‌سر» (ویژه نوجوانان) و «عطر شیرین» (ویژه کودکان)، برگزار می‌گردد. نسخه الکترونیکی کتاب به همراه سوالات مسابقه در شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) منتشر و اطلاع رسانی می شود و شرکت کنندگان می توانند پاسخ‌های خود را به صورت یک عدد ده رقمی به شماره ۲۰۰۰۱۸۳۷۴۵ پیامک نمایند. پس از اتمام مهلت مسابقه (۱۳ آبان ماه) و گزینش پاسخ‌های صحیح، به قید قرعه جوایز نقدی به نفرات اول هر گروه سنی به مبلغ ۱۰ میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی و به ۶۰ نفـر جوایز نقدی ۴ میلیون ریالی، اهدا خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند فایل متنی کتاب ها و سوالات را از لینک های زیر و یا ازشبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) به صورت مجازی دانلود و به سؤالات مسابقه پاسخ دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۹۶۶۵۳۴۶۲ تماس حاصل نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *