مسابقه کتابخوانی «کتاب ماه» به مناسبت پاسداشت هفته دفاع مقدس

به مناسبت پاسداشت هفته دفاع مقدس مسابقه کتابخوانی «کتاب ماه» با مشارکت اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران، برگزار می شود.

«من مشتاقم که جوان‌های ما قصه‌ی جنگ تحمیلی هشت ساله را بدانند که چه بود. این را بارها گفته‌ایم؛ افراد هم گفته‌اند و تشریح کرده‌اند؛ اما یک نگاه کلان به این هشت سال، با اطلاع از جزئیاتی که وجود داشته است، خیلی برای برنامه‌ریزی آینده‌ی جوان در روزگار ما مهم است». بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

 

به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نقل از عباس باباخانیان مدیر کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مسابقه کتابخوانی «کتاب ماه» هم‌زمان با سایر برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری به مناسبت هفته دفاع مقدس با هدف تکریم، پاسداشت و زنده نگهداشتن یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس و با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار می شود.

باباخانیان افزود: مسابقه کتابخوانی از کتاب‌های «ماه، همراه بچه‌هاست» (ویژه جوانان)، «نخل‌های بی‌سر» (ویژه نوجوانان) و «عطر شیرین» (ویژه کودکان)، برگزار می‌گردد. نسخه الکترونیکی کتاب به همراه سوالات مسابقه در شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) منتشر و اطلاع رسانی می شود و شرکت کنندگان می توانند پاسخ‌های خود را به صورت یک عدد ده رقمی به شماره ۲۰۰۰۱۸۳۷۴۵ پیامک نمایند. پس از اتمام مهلت مسابقه (۳۰ مهرماه) و گزینش پاسخ‌های صحیح، به قید قرعه جوایز نقدی به نفرات اول هر گروه سنی به مبلغ ۱۰ میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی و به ۶۰ نفـر جوایز نقدی ۴ میلیون ریالی، اهدا خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند فایل متنی کتاب ها و سوالات را از لینک های زیر و یا ازشبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) به صورت مجازی دانلود و به سؤالات مسابقه پاسخ دهند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۹۶۶۵۳۴۶۲ تماس حاصل نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *