مسابقه کتابخوانی «کتاب ماه» از کتاب”بهشت فراموش شده”

به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نقل از عباس باباخانیان مدیر کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مسابقه کتابخوانی «کتاب ماه» با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و هم زمان با سایر برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری به مناسبت اعیاد با سعادت ماه مبارک رجب، برگزار می‌شود.

 

باباخانیان افزود: این مسابقه از کتاب «بهشت فراموش شده» به قلم مهدی خدامیان آرانی با موضوع آثار دنیوی و اخروی احترام به پدر و مادر، طراحی شده است و نسخه الکترونیکی آن به همراه سوالات مسابقه در شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) و سایت dtlib.ir  منتشر و اطلاع رسانی شده است. شرکت کنندگان می‌توانند پاسخ‌های خود را به ترتیب به صورت یک عدد ده رقمی به شماره ۲۰۰۰۱۸۳۷۴۵ پیامک نمایند. پس از اتمام مهلت مسابقه (۲۰ اسفندماه) و گزینش پاسخ های صحیح، به قید قرعه به ۴۵ نفر از برگزیدگان ۴۵ جایزه ۲/۰۰۰/۰۰۰ ریالی اهدا خواهد شد.

  • علاقمندان می‌توانند فایل متنی کتاب را از اینجا، سوالات مسابقه را از اینجا  و یا از شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) دانلود و به سؤالات مسابقه پاسخ دهند.
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۹۶۶۵۳۴۶۲ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.