ماه طهور مسابقه کتابخوانی مجازی به مناسبت ماه مبارک رمضان

به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ایمان کرد مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برگزاری مسابقه مجازی کتابخوانی درماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این مسابقه با مشارکت دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) وابسته به انتشارات انقلاب اسلامی بر اساس کتاب «تفسیرسوره مجادله» برگزار می‌شود.

وی افزود: این کتاب متن ویراسته‌ی جلسات تفسیر سوره‌ی مجادله است، که این جلسات در دوران مسئولیت ریاست جمهوری معظّمٌ‌له در جمع پاسداران و اعضای دفتر ریاست جمهوری در هفت نوبت از هفدهم اردیبهشت تا یازدهم تیرماه ۱۳۶۱ برگزار شده و تمامی ۲۲ آیه‌ی این سوره مورد بحث قرار گرفته است.

سوره مجادله از آیات مدنی است که به مسائل بعد از تشکیل حکومت اسلامی مانند مسئله‏‌ى منافقین و مسئله‌‏ى نفاق، مسئله‏‌ى عدالت اجتماعى، مسئله‏‌ى حکومت، مسئله‏‌ى جهاد در جبهه‏‌هاى جنگ و ده‏ها مسئله از این قبیل پرداخته است.

مدیر امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری اظهار کرد: برای شرکت در مسابقه می‌توانید برای دریافت فایل کتاب تفسیر سوره‌ی مجادله و برای دریافت پرسشنامه کلیک کنید.

مهلت شرکت در مسابقه از۶ اردیبهشت  تا ۵ خرداد ماه خواهد بود و شرکت‌کنندگان باید پاسخ خود را به صورت یک عدد ده رقمی به شماره ۲۰۰۰۱۸۳۷۴۵ پیامک کنند.

وی  در پایان گفت: همچنین برای جلوگیری از مراجعه شهروندان به کتابخانه‌ها به منظور رعایت نکات بهداشتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به کتابخانه دیجیتال سازمان فرهنگی هنری به نشانی dtlib.ir از منابع دیجیتالی موجود در این کتابخانه بهره ببرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *