فراخوان نخستین جشنواره اینترنتی «شاهنامه‌پژوهی» منتشر شد

به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نخستین جشنواره اینترنتی «شاهنامه پژوهی» در رشته‌های «شاهنامه‌خوانی»، «نقالی»، «قصه‌گویی شاهنامه»، «مونولوگ» و «مونوپلی‌لوگ» همزمان با روز بزرگداشت فردوسی با مشارکت و همکاری فرهنگ‌سرای خانواده برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند ویدیوی

خود را به مدت سه تا پنج دقیقه ضبط کرده و برای سامانه روابط عمومی باشگاه ملی جوانان پژوهشگر به نشانی Info.simorghacg@gmail.com ارسال کنند تا توسط گروه داوران جشنواره شاهنامه‌پژوهی، که اعضای هیئت علمی و کارشناسان هنری پژوهشکده اسراء هستند، مورد داوری قرار گیرند.

مهلت ارسال آثار تا ۲۰ اردیبهشت است و اسامی برگزیدگان جشنواره در روز ۲۵ اردیبهشت همزمان با سالروز بزرگداشت فردوسی و پاسداشت زبان پارسی که به صورت مجازی برگزار می‌شود، با پوشش زنده در تهران و مشهد، با حضور پیشکسوتان و هنرمندان اعلام می‌شود.
به نفرات برتر علاوه بر جوایز نفیس، لوح تقدیر و گواهینامه معتبر حضور در جشنواره، سهمیه حضور رایگان در کارگاه‌های علمی پژوهش و فرهنگی هنری به همراه عضویت رایگان یک‌ساله در باشگاه ملی جوانان پژوهشگر تعلق می‌گیرد.
این جشنواره به اهتمام نهادهای فرهنگی هنری و علمی پژوهشی کشور از جمله فرهنگ‌سرای خانواده، پژوهشکده ادبیات اسراء، باشگاه ملی جوانان پژوهشگر، خانه موزه دکتر معین، پژوهش‌سرای آفرینش (منطقه ۴)، بنیاد فردوسی و گروه نمایشی «در آغوش سیمرغ » در شاخه تخصصی هنرهای نمایشی برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار خود می‌توانند از طریق شماره‌های؛ ۰۹۳۰۸۲۸۲۸۸۱ و ۰۹۱۲۹۳۲۵۹۰۲ با دبیرخانه جشنواره در ارتباط باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *