فراخوان جشنواره ایده‌پردازی و نوآوری «جان» منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر، جشنواره ایده‌پردازی و نوآوری «جان» توسط مدیریت راهبردی و بهبود عملکرد واحد ایده‌ها و الگوهای برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری با هدف استفاده از ظرفیت‌ها و توان شهروندان و مخاطبان شهر تهران و همکاران این سازمان، از ۲۰ دی تا ۲۰ اسفند برگزار می‌شود.

  • رویکر و محورهای جشنواره

۱-فعالیت‌های جهادی و کمک‌های مومنانه

۲- درآمدزایی و بهبود اقتصاد فرهنگ و هنر

۳-  برنامه‌ها و خدمات فرهنگی هنری ذیل اهداف ۱۷ گانه و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

۴- مقاومت، جهاد و شهادت در مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

۵- مناسبت‌های فصل زمستان ۱۴۰۰

۶-استفاده از هنر به عنوان ابزار پیاده‌سازی فرهنگ

۷- سبک زندگی ایرانی- اسلامی (خانواده پایدار- فرزندآوری- فرزندپروری)

۸- احترام به والدین و سالمندان

۹- افزایش مشارکت بخش خصوصی در توسعه کسب و کار فرهنگی هنری

۱۰- توجه به گروه‌های خاص(نابینایان، معلولین و …)

۱۱- تقویت مشارکت برون سازمانی و استفاده از ظرفیت کانون‌ها و مراکز مشارکتی، مربیان و دستیاران آموزش، فراگیران آموزش، اعضای کتابخانه‌ها و اعضای باشگاه فرهنگ و هنر ایرانیان و سایر مخاطبان و شهروندان شهر تهران

۱۲-کارآمدی و اثربخشی نظام تبلیغات و اطلاع رسانی فرهنگی هنری در فضای حقیقی و مجازی

۱۳- شکل‌گیری استارت‌آپ‌های فرهنگی هنری

 ۱۴- ارتقای کیفیت و فروش محصولات فرهنگی هنری

۱۵- افزایش بهره‌وری سرمایه‌های انسانی با حفظ کرامت و منزلت کارکنان

۱۶- بهبود مدیریت ارتباط با مخاطبان مراکز فرهنگی هنری

  • ثبت ایده

همه مخاطبان و شهروندان شهر تهران و همکاران سازمانی (کارکنان رسمی و قراردای سازمانی و شرکتی، مربیان و دستیاران آموزش، فراگیران آموزشی، اعضای کانون‌ها و مراکز مشارکتی، اعضای کتابخانه‌ها و اعضای باشگاه فرهنگ و هنر ایرانیان) می‌توانند از ۲۰ دی تا ۲۰ بهمن ایده‌های خود را  از طریق درگاه ثبت ایده فرهنگی هنری در سامانه شمس به آدرس:    http://i.farhangihonari.irیا از طریق درگاه ثبت ایده فرهنگی هنری در سایت سازمان فرهنگی هنری به آدرس: https://farhangsara.ir ثبت کنند.

ثبت و ارسال ایده‌ها باید در یکی از فرمت فایل ویدیویی ۳ دقیقه‌ای (  (mp۴فایل صوتی  (mp۳) فایل متنی(pdf وword  ) فایل ارائه (پاورپوینت: (ppt فایل تصویری (jpeg ) باشد.

پس از دریافت ایده‌ها از ۲۰ تا ۳۰ بهمن توسط داوران مورد بررسی قرار می‌گیرد و ایده‌های منتخب به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند. مرحله نهایی از ۳۰ بهمن تا ۱۰ اسفند انجام می‌شود و در آن ایده‌پردازان باید در مدت زمان محدود از ایده‌های خود دفاع کنند و در نهایت مراسم اختتامیه روز یکشنبه ۱۵ اسفند برگزار می‌شود و به ۱۵ ایده برتر لوح تقدیر، نشان و جوایز نقدی اهدا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.